Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gülçin nerede

2 posters
YazarMesaj
gebzeli serhan

gebzeli serhan

Gülçin nerede Empty
MesajKonu: Gülçin nerede   Gülçin nerede Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 3:53 pm

Hepsi grubu, Gülçin’in Dubai’de evlendiği haberleri basına yansıdığından beri yola üç kişi devam ediyor. Grup, Gülçin’siz ilk konserini ise önceki gün Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdi.

Eren, Cemre ve Yasemin’in sahneye çıktığı konserde, grubun genç hayranları salonu hınca hınç doldurdu. Eren, konser sırasında bir ara şarkıyı kesip “Arkadaşlar bize ayıp oluyor ama, arada ‘Gül’ diye sesler duyuyorum” diye espri yaptı. Grup ne konser öncesi ne de sonrasında gazetecilerle bir araya geldi. Gülçin’e dair sorular yine yanıt bulamadı.
ahenk

Gülçin nerede Empty
MesajKonu: Geri: Gülçin nerede   Gülçin nerede Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 9:41 pm

ben buldmm
gebzeli serhan

gebzeli serhan

Gülçin nerede Empty
MesajKonu: Geri: Gülçin nerede   Gülçin nerede Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 11:07 am

ne buldum askm banada sole merak ettım:D
ahenk

Gülçin nerede Empty
MesajKonu: Geri: Gülçin nerede   Gülçin nerede Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 7:05 pm

nerde oldunuu

Gülçin nerede
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gulcın bıyografısı
» Hepsi’den Gülçin’e 100 bin $’lık teklif
» Hepsi’den Gülçin’e 100 bin $’lık Teklif